Kredyty samochodowe

Upolowałeś prawdziwą okazję, u dealerów są wyprzedaże. Marzysz o nowym samochodzie jednak nie wiesz skąd wziąć na niego pieniądze? Pomyśl o kredycie na samochód. Kredyty samochodowe oferowane są obecnie niemal przez każdy bank. Jednak nie każdy kredyt jest sobie równy. Najczęściej wybierając kredyt kierujemy się jego ostatecznym kosztem. Im tańszy kredyt tym atrakcyjniejszy.

Obecnie najtańszy kredyt samochodowy bez wymagania zaświadczenia o zarobkach (Banknet.pl) oferuje Getin Bank. Bank ten w sektorze kredytów samochodowych przoduje już od wielu lat. Kredyt na samochód w Getin Banku można przeznaczyć na zakup nowego fabrycznie auta jak i na auta używanego. Ponadto bank kredytuje również zakup pojazdów demo używanych przez dealerów do jazd testowych. W przypadku aut używanych skredytować można zakup każdego auta, które nie jest starsze niż 10 lat.

Bank finansuje nawet 100% wartości pojazdu. Maksymalny okres kredytowania wynosi nawet 60 miesięcy. W przypadku kredytów zaciągniętych przez spółki prawa handlowego jest możliwość zastąpienia składki ubezpieczeniowej na samochód life, prowizją banku w takiej samej wysokości jak life w danym okresie. Jednak kredyt samochody w Getin Banku to nie tylko kredyt na samochód. Kredyt można przeznaczyć na finansowanie innych potrzeb. Część pieniędzy z kredytu możemy przeznaczyć na zakup auta a część np. na wakacje. Ponadto do końca roku 2011 w Getin Banku można skorzystać z kredytu z niższym oprocentowaniem.

Sprawdźmy jednak zawsze oprocentowanie i upewnijmy się, że będzie nas stać na regularne spłacanie rat. Koszty kredytów samochodowych w Getin Banku nie należą do najniższych i lepiej mieć tego świadomość zanim ostatecznie złożymy własnoręczny podpis na umowie kredytowej. Samochód traci na wartości praktycznie z miesiąca na miesiąc i nie zawsze jest miło mieć świadomość, że po jakimś czasie mamy do spłacania więcej niż realna wartość naszego auta.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum