Logitech Wave Corded

Części komputerowe korporacji Logitech to urządzenia najwyższej klasy i chyba nikt nie ma co do tego żadnych obiekcji. Nie należą one do tanich, jednakże swoją jakością kompensują stosunkowo dużą cenę. Inne firmy,  wprowadzają peryferia stworzone na wzór urządzeń firmy Logitech, jednakże ich wykonanie zdecydowanie różni się od pierwowzoru.

Można spokojnie powiedzieć, iż jedynym konkurentem przedsiębiorstwa Logitech w sektorze peryferiów komputerowych jest firma Microsoft, której inne urządzenia także można uznać za sprzęt wysokiej klasy. Jest jeszcze oczywiście Razer produkujący klawiatury i myszy, jednak sprzęt tej marki są przeznaczone jedynie dla wymagających graczy. Przykładem bardzo popularnej serii myszy komputerowych korporacji Logitech jest seria MX. Przedstawicielem może tutaj być Logitech MX Revolution wyróżniająca się doskonałym designem i ergonomią. także możliwości myszki Logitech MX Revolution są w stanie przewyższyć każdą wyprodukowaną mysz do zastosowań domowych i biurowych. Mysz Logitech MX Revolution posiada sensor laserowy działający na każdym podłożu, nawet na wykonanej ze szkła podkładce IceMat 2nd Edition. Ponadto Logitech MX Revolution pomimo bycia w sprzedaży już ponad rok nie ma jak do tej pory godziwego następcy. Pod tym kątem możemy odważnie przyznać, że Logitech MX Revolution to myszka zdecydowanie rewolucyjna.

O ile ktoś używa klawiatury Logitech mając styczność z klawiaturami pozostałych firm to z pewnością odczuł zasadniczą różnicę. Jednymi z najważniejszych cech, jakimi odznaczają się klawiatury Logitech jest ich wytrzymałość i wygoda użytkowania. Ponadto design i funkcjonalność pewnych modeli, w tym Logitech Wave potrafi zrobić wrażenie na wszystkich. Omawiając wyróżniające się klawiatury Logitech nie można nie wspomnieć o Logitech diNovo Edge. Jest to obecnie najnowocześniejsza pod kątem designu klawiatura tej firmy. Logitech diNovo Edge idealnie nadaje się do multimedialnego komputera. Wszystkie klawiatury Logitech z wyższego segmentu należy zaliczyć do udanych pod względem wyglądu, ale Logitech diNovo Edge zostawia w tyle wszystkie, dosłownie wszystkie peryferia komputerowe dostępne na rynku. Wystarczy rzucić okiem na Logitech diNovo Edge żeby wiedzieć skąd ta pewność.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum