Lost: Zagubieni

Jeffrey Jacob Abrams jest znany jako autor nietypowych seriali TV. Jego największy sukces to serial, który każdego tygodnia przed telewizorami zbiera blisko 16 milionów Amerykanów, nosi tytuł Lost: Zagubieni.

Serial opowiada historię grupy ludzi, którzy przetrwali katastrofę lotniczą. Szczątki samolotu, razem z ocalałymi, runęły na tajemniczą wyspę, zamieszkaną przez wrogo nastawioną grupę ludzi zwaną Innymi.

Wraz z rozwijającą się fabułą poza przebiegiem wydarzeń na wyspie serwowane są migawki z życia ocalałych sprzed katastrofy. Jak się okazuje – nie wszyscy są tymi, za których się podają i niemal każdy z zagubionych ma coś do ukrycia. Wszystkich jednak łączy jeden cel – chęć wrócenia do domu.

Obecnie w telewizji amerykańskiej Lost: Zagubieni. Serial wciąż cieszy się nieustającą popularnością oraz ogromną bazą fanów, którzy z zamiłowaniem wynajdują najmniejsze wskazówki w serialu, które mogą doprowadzić do rozwiązania zagadki Zagubionych. W Polsce serial można oglądać dzięki uprzejmości stacji AXN, a także z dość dużym opóźnieniem w Telewizji Publicznej.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum