Materace i poduszki – 100% natury!

Najlepsze jest to, co daje nam natura. Przez miliony lat człowiek korzystał tylko z tego, co mogła mu dać natura. Nie miał innego wyjścia ale to było najlepsze dla niego – do tego się doskonale przystosował.

Od czasów rewolucji przemysłowej coraz więcej przetworzonych produktów nas otacza. Chemia na dobre wkroczyła w nasze życie. Od tego nie ma ucieczki.

Możemy jednak wygospodarować dla siebie kawałek natury, który będzie dla nas chociaż namiastką tego, do czego mieliśmy kiedyś stały i bezpośredni dostęp.

Materace o standardowych rozmiarach: 190×80cm, 200×90cm, 200×140cm i 200×160cm. Dopasowane do każdego stelaża. Jednak równie dobrze sprawdzają się bezpośrednio na podłodze. Są jednymi z materaców, które można położyć bezpośrednio na podłodze, a rano pod materacem nie będzie mokro. Możecie sprawdzić jak jest w przypadku na przykład gąbkowego materaca. Po pewnym czasie wilgoć zaczyna się pod nim kondensować i po kilku tygodniach zaczyna się rozwijać pleśń!

Materace i poduszki, które możesz u nas dostać można zwijać w rulon na dzień. Dzięki temu zajmują mniej miejsca. Praktyczne, prawda?

Są niezbyt miękkie. Dzięki temu nie zapadają się pod ciężarem naszego ciała. Dobrze dopasują się do naszych kształtów – dzięki temu będziemy mieć wysoki komfort snu. A o to przecież nam chodzi, gdy wybieramy dla siebie materac. Dostajemy w ten sposób zdrowy sen. Nowa jakość w Twojej sypialni!

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Materace i poduszki – 100% natury!”

  1. Piter Says:

    Mam taki materacyk. Mogę polecić z czystym sumieniem. Jest dosyć twardy ale zupełnie wyjątkowo się na nim śpi. Polecam.

Opinie i komentarze na forum