Najlepsze konta osobiste

W tym momencie lokaty w Polsce dalekie są od atrakcyjnych pod względem wysokość zysków, jaki mogą dla nas wygenerować. Musimy wręcz powiedzieć, że nawet najwyżej oprocentowane konta osobiste zwyczajnie nie dają możliwości solidnego zarabiania, a to spory problem. Zatem większość Polaków decyduje się na konta osobiste połączone z kontem oszczędnościowym.

Czy to dobry wybór?

Bez wątpienia musimy powiedzieć, że jest to wybór wręcz idealny. Ranking lokat pokazuje lokaty z maksymalnym zyskiem na poziomie do 6%. Biorąc pod uwagę fakt, że poziom inflacji przekracza w naszym kraju 5% musimy zauważyć, że po prostu lokaty są kompletnie nieopłacalnym sposobem na inwestowanie. Po prostu nic na nich nie zarabiamy.

Tymczasem najlepsze konta osobiste z możliwością prowadzenia konta oszczędnościowego dają podobne zyski, ale oprocentowanie jest codziennie i mamy te środki stale do dyspozycji. Odradzam zatem wam wszystkim korzystanie lokat terminowych w takich przypadkach. Powinniście spróbować znaleźć znacznie lepsze formy inwestowania, które z całą pewnością przyniosą wam odpowiednie zyski. Oby faktycznie wam się to udało.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum