Nauka języka w firmie

Aktualnie rozpowszechniona stała się “wersja” języka angielskiego określana jako Business English. Polega ona na specyficznych formułach biznesowych. Prowadzi do zdobycia certyfikatu Business English Certificate. Jest to jeden brytyjskich certyfikatów językowych. W Business English zwraca się uwagę na sprawności posługiwania się językiem ang. w biznesowych sytuacjach. Certyfikat Business English Certificate wystawia University of Cambridge Local Examinations Syndicate, a u nas reprezentuje go British Council. Zdający musi trafnie rozwiązać 65% zadań.
Kiedyś język angielski był tylko językiem stosowanych powszechnie na obszarach należących do wielkiego królestwa oraz w większości byłych obszarów zamorskich takich jak Ameryka Północna, obszary afrykańskie oraz Australia i Nowa Zelandia.
Współcześnie język angielski jest językiem obcym wymaganym w polskich szkołach. Jednak starsze pokolenia również pragną doszkolić się pod tym względem wybierając szkoły językowe. Szkoła językowa może to być także doskonały wybór dla studentów, którzy pragną uczyć się jęz. ang w większym stopniu niż ma to miejsce w polskim systemie oświaty. Wydaje się, że jest to bardzo dobry wybór, ponieważ obecnie używanie języka angielskiego to ważny aspekt życia codziennego.
Zatrudniający oczekują od swoich podwładnych znajomości minimum jednego języka zachodniego. Najczęściej jest nim właśnie język angielski.
Czasy się jednak zmieniły, a wraz z nimi popularność i korzystanie z języka angielskiego. Od ponad wieku język angielski jest prawie wszędzie określany współczesną łaciną. Język ten stał się źródłem zapożyczeń na prawie całym świecie. Ludzie prawie na całym świecie uczą się języka angielskiego. Bardzo popularną instytucja stała się szkoła językowa (np. język angielski Warszawa)

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum