Nieruchomości – Konstancin

Ekskluzywne nieruchomości (Konstancin Jeziorna z takich właśnie słynie) cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Obecnie, jednym z najmodniejszych adresów jest ul. Tulipanów w Klarysewie, prestiżowej dzielnicy Konstancina. To właśnie tam powstanie osiedle La perle – perła architektury.

Trzeba przyznać, że wybitni architekci projektowali tutejsze nieruchomości. Konstancin Jeziorna obfituje w ślady działalności Czesława Przybylskiego, Władysława Marconiego, Kazimierza Skórewicza czy Józefa Piusa Dziekońskiego. Teraz dołączy do nich Bogdan Kulczyński z projektantami ze swojej pracowni. To właśnie oni stworzyli, budowane przez firmę Budizol, osiedle La perle . Zastosowane rozwiązania sprawią, że trzy rezydencje przez wiele lat będą stanowić niedościgły wzór dla kolejnych pokoleń architektów. Już teraz uznawane są za najciekawsze osiedle pod Warszawą.

Duże wrażenie robi też inwestycja pn. Konstancin Park. W jej skład wchodzą cztery luksusowe apartamenty zlokalizowane w jednej nieruchomości. Inwestycja znajduje się na sporej działce, otoczonej starodrzewiem i potężnymi świerkami. Dzięki temu jej mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem, bezpieczeństwem i pełnym komfortem życia.

www.nieruchomosci-konstancin.net – blog o konstancińskim rynku nieruchomości.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum