NLP i negocjacje

Maj to miesiąc, który po raz kolejny okaże się wspaniałym świętem intelektualnym dla studentów z całej Polski. Bo choć miejscem spotkań, warsztatów praktycznych, szkoleń i wykładów z zakresu negocjacji jest Poznań, możesz wziąć w nich udział niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Jedynym warunkiem jest to, byś był aktualnie studentem.

AEGEE Negotiation Programme to organizacja, która już tradycyjnie, jak w poprzednich latach, na Międzynarodowych Dniach Negocjacji gromadzi ekspertów z całej Europy, specjalistów z zakresu negocjacji, NLP, komunikacji, wywierania wpływu i udostępnia studentom za symboliczną kwotę 15,00 złotych dostęp do najnowszej wiedzy z tego zakresu. Kwota jest rzeczywiście symboliczna, gdy weźmiesz pod uwagę, że warsztat w takim zakresie godzinowym i merytorycznym to najczęściej kwota inwestycji od 700,00 do powyżej 1000,00 złotych, więc okazja jest faktycznie niepowtarzalna.

Jeżeli więc już teraz dostrzegasz konieczność skutecznego negocjowania zarówno w biznesie, swojej przyszłej pracy, jak też w życiu osobistym, jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, o ile łatwiej i przyjemniej będzie Ci przychodzić osiąganie tego, co jest Twoim celem, gdy zasiadasz do przysłowiowego “stołu negocjacyjnego”, być może przyda Ci się informacja, że wystarczy status studenta, byś mógł wziąć udział w którymś z proponowanych warsztatów NLP, których podstawową kanwą są szeroko pojmowane negocjacje. Każdy z warsztatów to pięć do sześciu godzin zajęć, prowadzonych w małych grupach, tak by każdy z uczestników mógł maksymalnie skorzystać z przekazywanej wiedzy (dzięki staraniom organizatorów oraz doświadczeniom z poprzednich lat, gdy grupy liczyły nawet do pięćdziesięciu osób, zmniejszono ich liczebność zyskując dzięki temu lepszą efektywność przeprowadzanych zajęć).

A że czasu pozostało już niewiele, przemyśl, które z umiejętności przydadzą Ci się najbardziej w Twoim indywidualnym przypadku. Może to będzie umiejętność dobrej komunikacji, może werbalne kierowanie umysłem rozmówcy tak, by był bardziej skłonny do współpracy z Tobą, a może niewerbalne techniki wywierania wpływu? Zajrzyj na stronę internetową i sprawdź.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum