Noclegi w Polsce

Zapraszam na naszą stronę, na której prezentujemy bogatą ofertę obiektów turystycznych z całej Polski.Nasz serwis doskonale nadaje się do zaplanowania urlopu-daje możliwość obejrzenia miejsca przyszłego wypoczynku,zarezerwowania go bez wychodzenia z domu,i co najważniejsze-oferta jest dostępna przez 24 godz/dobę,przez 365 dni w roku!

Turysta

szukając miejsca noclegowego decyduje często na podstawie opisu obiektu, jego wyglądu, zdjęć. W naszym serwisie otrzymuje się możliwość naprawdę dobrego przedstawienia własnej oferty.Narzędzia, w które wyposażony jest serwis sprawiają, że wyszukiwanie obiektu możliwe jest na kilka sposobów, co znacznie ułatwia dokonanie trafnego wyboru.

Projektując nasz serwis założyliśmy,że przede wszystkim ma zapewniać prostotę i czytelność wyszukiwania ofert.Stąd też dysponujemy aż 3 rodzajami wyszukiwarek obiektów.Głównym elementem strony głównej jest mapa Polski-po kliknięciu w dowolne województwo wyświetlają się wszystkie oferty do niego przypisane.Druga wyszukiwarka jest bardziej szczegółowa-pozwala na wyszukiwanie wg miast,wg cen,itd.Ponadto,wszystkie obiekty są posegregowane wg kategorii,co także ułatwia znalezienie interesującego nas obiektu.

Osoba dodająca swoją ofertę oprócz wpisu w naszej bazie może wyróżnić się poprzez dodanie do kilku dodatkowych modułów promocyjnych-jak np.Oferty Specjalne,czy Imprezy(typu ,Weekend Majowy,Oferty Wakacyjne,Sylwester,itd). Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy możliwość opłacenia abonamentu w 2 ratach.Jesteśmy serwisem przyjaznym nie tylko dla szukających noclegu,ale także dla ogłaszających się.

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu?

Czego tak naprawdę szukają osoby wybierające się na urlop?

Odpowiedź brzmi-szukają dobrej kwatery! Miejsca,które im się spodoba,w którym będą się dobrze czuć.Miejsca,do którego będą chętnie wracać.Miejsca,o którym powiedzą znajomym,a ci z kolei swoim znajomym,itd.Jak wszyscy wiemy, 1 zadowolony klient przyprowadza 4 kolejnych. Dobra kwatera w zupełności wystarczy,przecież nie ma miejsc idealnych.Wystarczy,że będzie to dobre miejsce,dobra kwatera.Stąd też serwis o takiej nazwie.

Nasz serwis
www.dobrekwatery.pl

Szukasz noclegu? Wejdź na naszą stronę.Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Wynajmujesz? Dodaj obiekt do naszej bazy.Na pewno na tym nie stracisz!

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum