Nowoczesne romansowanie

W Internecie pojawił się ostatnio nowy serwis mobilny , którego celem jest pomoc nastolatkom w nawiązywaniu kontaktu z rówieśnikami.

„Jeśli masz w otoczeniu osobę, która Ci się podoba, a Ty, nie chcąc pytać jej wprost, pragniesz przekonać się, czy ona również jest Tobą zainteresowana, to masz taką szansę. Dzięki serwisowi Masz Wiadomość możesz wybadać, bez ujawniania kim jesteś, czy obiekt Twojego zainteresowania chce Cię również bliżej poznać.”

Nowy serwis wyróżnia się spośród bardzo wielu funkcjonujących w Internecie stron o tematyce którą są randki i romanse oryginalnym pomysłem i nieco innym celem, który ma do spełnienia. Prawie każdy z nas posiada w swoim otoczeniu (np. w obrębie szkoły, pracy, osiedla) osobę, która wydaje się być atrakcyjnym obiektem do nawiązania bardziej zażyłej znajomości. Niestety -często pomimo tego, iż dwie wzajemnie zainteresowane sobą osoby przebywają na co dzień we wspólnym środowisku, nie udaje im się nawiązać bliższej relacji. Powody takiego stanu rzeczy mogą być różne: za rzadki kontakt, nieśmiałość, a czasami po prostu zbyt powierzchowna znajomość (choć znamy się tylko z widzenia…). Właśnie przełamywanie tego typu barier stawia sobie za cel Masz Wiadomość (nazwa domeny nawiązuje do tytułu słynnego filmu z udziałem Meg Ryan i Toma Hanksa).
Serfując po serwisie można również znaleźć informację o gwiazdach mających wakacyjny flirt lub przeżywających przelotne romanse.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum