Obawy przed kursem na prawo jazdy.

Mieszkasz w Szczecinie i nadal wahasz się nad pójściem wreszcie na kurs prawa jazdy dlatego, że naczytałeś i nasłuchałeś się historyjek o niefajnych wykładowcach, niemiłych instruktorach, przez których płeć piękna płacze a płeć męska klnie, nie wiadomo jakich wymaganiach? Cóż, popełniasz błąd odwlekając decyzję w nieskończoność. Dlaczego?

Na pewno w szkole podstawowej, liceum, na studiach miałeś takich nauczycieli, których lubiłeś i świetnie się z nimi dogadywałeś a wiedzę przekazywali w taki sposób, że szybko ją przyswajałeś jak też i takich, na których lekcje chodziłeś niechętnie, z oporami, nie przepadałeś z nimi rozmawiać, gdy dochodziło do kontaktu twarzą w twarz sytuacja stawała się napięta.

Cóż, różni są ludzie i wszyscy o tym wiemy. Ale szkoły jazdy dbają o to, by ich kadra składała się z ludzi opanowanych, uśmiechniętych, pomocnych. Wiadomo, że większość kursantów to ludzie młodzi, dla których kontakt luźniejszy, z pewną dawką humoru jest bardzo ważny i pomaga im szybciej opanowywać wiedzę, przyswajać ją. Jeśli ośrodki szkolenia zatrudniałyby osoby nieprzyjazne, nie wzbudzające zaufania, chłodne w relacjach z innymi ludźmi ich pozycja na rynku spadałaby na łeb na szyję!

Nie bój się postawić pierwszego kroku i przekroczyć progu szkoły jazdy w Szczecinie. Uwierz mi, że nikt tam cię nie ugryzie, a znajdziesz pomocnych, życzliwie do ciebie nastawionych ludzi, którzy pomogą ci chłonąć całą potrzebną wiedzę bezstresowo i doprowadzą cię do egzaminu państwowego, który na pewno zdasz za pierwszym podejściem!

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum