Odpowiednie gniazdka w domu firmy MODICON

Nie raz poruszałem już temat dylematu funkcjonalności i estetyki. Ciężko jest połączyć ze sobą te dwie rzeczy, ponieważ rzadko produkty ładne idą w parze z funkcjonalnością. Chodzi mianowicie o gniazda elektryczne, które potrafią zepsuć cały urok, jaki skrzętnie budowaliśmy aranżując nasze wnętrze. Mój znajomy postanowił zamontować w domu duże gniazdo, a dokładniej gniazdo pce, które w moich oczach zawsze było gniazdem „roboczym”. Cóż, pomyślałem, że to jego wnętrze, więc niech je urządza jak chce (nie widziałem go wcześniej na oczy).

Jakże się zdumiałem, gdy zobaczyłem, że wspomniany produkt idealnie został wkomponowany obok kominka. Wygląda to tak, jakby było ono pewnego rodzaju wyjściem „ciepła” od kominka. Obok kominka stoi rustykalna lampka, która jest zapalona zawsze wtedy, gdy kominek iskrzy się ogniem. Przykład ten pokazał mi, że nie wolno czegoś krytykować dopóki tego nie zobaczymy na własne oczy 🙂

Można zatem w aranżacji wnętrza, które zawiera kominek zastosować tak egzotyczny produkt jak gniazdo pce czy inne tego typu urządzenia. Co ciekawe można też montować w widocznych miejscach takie wynalazki elektryczne/elektroniczne jak SR2B202BD czy atv61 oraz znana firma MODICON. Jest to dla mnie zupełnie nowe, ale muszę przyznać, że bardzo ciekawe, interesujące doświadczenie i na pewno skorzystam z niego przy okazji remontu swoich czterech kątów.

Mówiąc jeszcze o gniazdkach to na pewno warto wiedzieć, że firma Schneider Electrics, a więc jeden  zpotentatów wypuścił niedawno nowe gniazdka, które moim zdaniem są w tej chwili najlepsze na rynku. To tak słowem zakończenia, do usłyszenia!

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum