Popularne banki w Polsce

W Polsce co rusz pojawiają się kolejne rankingi, z których to dowiedzieć się możemy które aktualnie banki cieszą się największą popularnością, a które muszą na nią narzekać. Wskazać można co najmniej kilka banków, które wciągu kilku ostatnich lat wybudowały sobie w Polsce poważną markę.

Na początek chciałbym wspomnieć o banku, który posiada coraz gorsze notowania. To Polbank, którego kiepskie wyniki maja swoje źródło w tym, że bank ten nie posiada gwarancji Polski. Jego kapitał jest grecki, a wszyscy doskonale wiecie co się tam aktualnie dzieje. Sytuacja w Grecji jest wręcz dramatyczna, a to przekłada się również na greckie marki. Banki w Polsce generalnie mają pozytywną opinię. Bardzo dobrą cieszy się m.in. Alior Bank czy też mBank.

W zasadzie wszystkie znane marki zdobyły uznanie, na jakie należy pracować latami. To właśnie należy uznać za ogromny sukces wszystkich banków w Polsce. Miejmy nadzieję, że ich atrakcyjność będzie zwiększała się z miesiąca na miesiąc, bo jeśli nie to, w branży tej nadejdzie kryzys. Banki nie są przygotowane na takie sytuacje.

Źródła:
OceńBank.pl

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum