P.P.H.U. Dragon – Kotły co

» Nazwa Firmy: “P. P. H. U. Dragon”
» Adres: Zielona Łąka ul. Wenecka 13 63-300 Pleszew
» Województwo: Wielkopolskie (Dystrybucja na całą Polskę)
» Branża: Kotły
» Telefon: 062 7418460
» e-mail: kotly_dragon@op.pl
» W naszej ofercie: kotły miałowe, kotły na słomę, kotły z podajnikiem automatycznym
» Opis:

Firma P.P.H.U. Dragon to firma która od wielu lat zajmuje się dystrybucją oraz produkcją kotłów. W swojej ofercie posiada duży wybór kotłów uniwersalnych oraz zasilanych z różnych źródeł. Pleszew to miasto w którym znajduje się główna siedziba jednak dystrybucją obejmuje całą Polskę. Dowóz do klienta jest bezpłatny. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz długiemu działaniu na rynku posiadamy w swojej ofercie dużą ilość kotłów spełniających normy ekologiczne oraz charakteryzują się dużą wydajnością. Zapraszamy na naszą stronę internetową w której znajdą Państwo zdjęcia oraz informacje na temat kotłów różnego rodzaju dostępnych w naszej ofercie.

Możliwość sprzedaży hurtowej oraz detalicznej wyróżnia nas spośród firm oferujących sprzedaż takich urządzeń. Nasze produkty możecie Państwo również zakupić na raty w dogodnym dla Was kredycie. Istnieje możliwość konserwacji takiego sprzętu – modernizacja, remonty oraz wymiana podzespołów – poprzez wykwalifikowaną obsługę. Krótkie termy dostawy, serwis pogwarancyjny oraz doradztwo techniczne to tylko niektóre cechy jakie wyróżniają nas na rynku. Aktualne ceny oraz promocje znajdą Państwo w naszym serwisie internetowym na który zapraszamy już dziś.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “P.P.H.U. Dragon – Kotły co”

  1. Sławomir Says:

    Witam interesuję mnie piec UKS-G 35kw jaka jest jego cena z ze sterowaniem i bez. Wymiary drzwiczek zasypowych największe jakie można tam wstawić, wymiary podstawy i wysokość?

Opinie i komentarze na forum