Praca – artykuły o pracy

Od czytelników:

Internet stał się potężnym medium. Jest nie tylko miejscem wymiany informacji, ale stanowi część życia. Wiele osób internet wykorzystuje do zaspokojenia podstawowych potrzeb, jak chociażby poszukiwania pracy. Powstaje wiele miejsc, gdzie można znaleźć oferty pracy są to jedne z najczęściej odwiedzanych serwisów w Polsce. Czy w dobie, kiedy powstają strony, które zawierają tylko artykuły o pracy, w tych pozostałych, ogólnotematycznych, nie powinna znaleźć się kategoria Praca?

Piszę ten list raczej jako sugestię do administratora tego serwisu, niż wpis mogący pomóc jego użytkownikom. Myślę jednak, że osoby, które tutaj trafiają, z pewnością poprą mnie w tym, że powinno znaleźć się tutaj miejsce, gdzie można by zamieścić ciekawe artykuły na temat pracy. Osobom, które aktywnie poszukują pracy z pewnością ułatwiłoby korzystanie z tej strony, gdyby wszystko co dotyczy pracy, znalazło się w jednym miejscu.
Nie sposób też nie zauważyć, że nawet osoby, które znalazły już swoją wymarzoną pracę także szuka w internecie praktycznych informacji, choćby jak rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe czy nawet porad z zakresu prawa pracy. Warto zwrócić uwagę, że trwają prace nad nowelizacją ustawy Kodeks pracy w zakresie unormowania pracy świadczonej na odległość (telepraca). Uważam, że wiele osób, które pozostaną w swoich domach będzie poszukiwało porad, artykułów o telepracy i innych zagadnień związanych z pracą on-line. Promocja pracy, nasuwa się więc niejako w sposób samoistny.

Myślę więc, że stworzenie nowej kategorii Praca, będzie przydatne nie tylko dla właścicieli, serwisów poświęconych pracy, ale także, a może nawet przede wszystkim, umożliwi łatwe dotarcie do poszukiwanych informacji pracownikom, telepracownikom i osobom, które pracy dopiero szukają. Proszę więc o stworzenie takiej kategorii, a zapewniam, że ciekawych artykułów w niej nie zabraknie.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Praca – artykuły o pracy”

  1. admin Says:

    Weźmiemy to pod uwagę.

Opinie i komentarze na forum