Czy będzie Taniec na lodzie ?

Już jesienią Telewizja Polska zapowiada nowy program, którego głównym motywem przewodnim będzie taniec. Trudno się dziwić, że ta właśnie tematyka zostanie zaprzęgnięta przez szefostwo TVP jako swoisty “koń pociągowy” mający pociągnąć jesienną ramówkę Dwójki. Trudno bowiem nie zauważyć sukcesów podobnych programów w konkurencyjnych TVN czy Polsacie.
Sukcesy komercyjnych stacjiTVP będzie się starała przyćmić zapraszając do swojego programu “Taniec na lodzie” lub “Gwiazdy Tańczą na Lodzie” ( Nazwa jeszcze nie jest ustalona) prawdziwe gwiazdy. Poniżej lista uczestników:

* Rafał Mroczek
* Przemysław Saleta
* Zygmunt Chajzer
* Katarzyna Glinka
* Tomasz Kammel
* Ewa Sonnet
* Przemysław Babiarz
* Anna Popek
* Marysia Sadowiska
* Olga Borys
* Ewelina Serafin de la Cruz

Mało tego. Oprócz gwiazd na lodowym parkiecie, znane osobowości zasiądą także w składzie jury. Chociaż nie jest to pewne ale tańczących na lodzie oceniać ma sama Doda oraz Pan Szaranowicz. Taniec na lodzie stacja zapowiada jako wielki hit, który ma przyćmić programy takie jak “Taniec z gwiazdami”czy “Jak oni śpiewają”.

Nie jest do końca pewne czy program Taniec na lodzie wystartuje we Wrześniu czy zostanie odłożony do stycznia. Nieoficjalne źródła donoszą, że gwiazdy zwyczajnie sobie nie radzą, a niejednokrotnie przypłacają treningi bolesnymi upadkami i ciężkimi kontuzjami. W serwisach typu youtube można znaleźć fragmenty zagranicznych edycji “Dancing on ice” zawierające mrożące krew w żyłach upadki uczestników. Zapewne jednak telewizji na rękę jest tego typu dreszczyk emocji. Czekamy zatem na dalszy rozwój wypadków.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Czy będzie Taniec na lodzie ?”

  1. Gwiazdy na lodzie Says:

    Wystartuje wystartuje

Opinie i komentarze na forum