Projektowanie wnętrz

Dom to najważniejsze miejsce na ziemi. Musi być przystosowane do spełnienia wielu różnych funkcji: gotowania, spania, odpoczywania. Aby każdy dzień przebiegał bez zakłóceń i dostarczał nam satysfakcji, wszystkie obszary domu muszą funkcjonować bez zarzutu. W domu znajduje się różnego rodzaju wyposażenie, przechowujemy w nim i gromadzimy wiele przedmiotów.
Nowoczesne pracownie architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu wnętrz wykorzystują programy typu CAD do projektowania wnętrz i wykonywania wizualizacji komputerowych. Wydajne stacje robocze, są w stanie generować wysokiej jakości wizualizacje danego projektu. Wizualizacje komputerowe bardzo ułatwiają przedstawienie danego projektu w czytelnej formie, są również generowane stosunkowo prosto i łatwo można je modyfikować (w przeciwieństwie do np. odręcznych rysunków – tzn. modyfikujemy model 3D i renderujemy ponownie uzyskując drugą wersję). Łatwość ,,wyprodukowania” kilku wersji wizualizacji (projektu) sprawiała, że architekci (projektanci) mogą się skupić na projektowaniu, a projekt – wizualnie powstaje ,,sam”( to oczywiście teoria – ale taki jest kierunek rozwoju oprogramowania CAD).

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Projektowanie wnętrz”

  1. marlena Says:

    Witam serdecznie, reprezentuje firmę, ktora wyposaza hotele jak i zaopatruje salony lazienek i centra ogrodowe w akcesoria z kamienia naturalnego. Podstawowym materialem jest marmur, granit, trawertyn, piaskowiec, łupek. W naszej ofercie katalogowej znajduja sie umywalki, portale kominkowe, parapety, blaty, mala architektura ogrodowa i wiele innych. Jesli sa Panstwo zainteresowani, prosze o kontakt, zalączę Panstwu aktualna oferte magazynowa, a takze szeroki wachlarz plytek okladzinowych sciennych. z powazaniem

    Marlena Hryniewicka
    m.hryniewicka@wwekochem.com
    /Dzial Importu

Opinie i komentarze na forum