Prologi porad fotograficznych

Prolog, czyli krótki przedwstęp do artykułów na moim blogu fotograficznym, gdzie publikuję porady fotograficzne: jak robić dobre zdjęcia, jak dobrze zrobić i opublikować zdjęcia w internecie.

Canona G6 posiadam od maja 2005 roku. Jak na tamte czasy posiadał niezłe parametry: 7,1 megapikseli, 2 calowy, obracany monitor LCD, zapis filmów, przysłona obiektywu F2-F8. Niestety z jego fizycznej wielkości (rozmiaru) śmieją się ze mnie znajomi: za mały aby uznać Canona G6 za aparat dla profesjonalnych fotografów, za wielki aby uznać go jako aparat do robienia zdjęć rodzinie. Mimo to jestem z niego bardzo zadowolony. Opinia i recenzja Canona G6 na blogu.

Na blogu punlikuję masę porad fotograficznych, lecz dotychczas nie zamieszczałem moich najnowszych zdjęć. Postanowiłem to zmienić: dzisiaj (4 listopad 2007) założyłem specjalną kategorię ( fotoblog ) gdzie zamierzam publikować moje najnowsze zdjęcia. Zapraszam wszystkich do komentowania zdjęć jak i pozostałych artykułów, mam nadzieję, że dam sobie rady z odpowiedziami: nie wszyscy naraz 😉

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Prologi porad fotograficznych”

  1. efotografia Says:

    Drugi wpis na presell.kopernet.org, tym razem na temat, a właściwie to prolog do 2 postów do bloga z blogrolla: o canon g6 i o nowej kategorii – photoblog. Znajdziesz go tutaj.

Opinie i komentarze na forum