Radość życia!

NLP to niezwykła umiejętność programowania umysłu, zastosowania technik NLP dla własnego szczęścia i szczęścia bliskich oraz sposób na korzystanie w pełni z życia.

Oglądałeś może film pt. “Patch Adams” z Robinem Williamsem? Niektórzy uważają (i według mnie słusznie), że jest to jeden z lepszych filmów, pokazujących podejście do życia, którego uczy NLP czyli Neurolingwistyczne Programowanie: umiejętność bawienia się różnymi rzeczami, które inni interpretują jako POWAŻNE lub wymagające powagi i konieczne do tego, by utrzymać swój status; elastyczność w zachowaniu, która pozwala osiągać genialne efekty, gdy inni, trzymając się utartych szlaków pracują ciężko, a efekty mają takie, jakby to była tzw. orka po ugorze; niepohamowana radość życia i otwarty umysł, dzięki czemu zmienia się i rozwija umiejętność i zdolność postrzegania. To jest czyste NLP !

Jedną z najważniejszych rzeczy, których możesz się nauczyć na szkoleniach NLP, oczywiście oprócz języka perswazji, tego, w jaki sposób Twój umysł koduje wszelkie informacje ze świata zewnętrznego oraz technik NLP służących zmianie swojego stanu emocjonalnego jest właśnie taka postawa, jak niektórzy o niej mówią – postawa NLP -owska, czyli otwartość, elastyczność zapewniająca więcej możliwości odniesienia sukcesu, tolerancja dla różnorodności i odmiennych modeli rzeczywistości innych ludzi i umiejętność czerpania pełni radości ze swojego istnienia. Jak sądzisz, na ile te umiejętności NLP poprawiają nie tylko samopoczucie człowieka, ale również zwiększają jego osiągnięcia?

Przy okazji polecam serdecznie: Błysk Gladwell

Kiedy przyjrzeć się przekrojowi uczestników szkoleń NLP , okazuje się, że są wśród nich przedstawiciele wszystkich zawodów i wszystkich grup wiekowych: są zarówno studenci, którzy chcą szybciej i łatwiej przyswajać wiedzę i się rozwijać, psychologowie i psychoterapeuci, którzy pragną skuteczniej pomagać swoim klientom, dentyści, biznesmeni, menedżerowie, informatycy, nauczyciele, księża… po prostu każdy, kto widzi potrzebę, by nauczyć się przydatnych umiejętności podnoszących ich efektywność, pragnie NLP. I niezależnie od tego, w jakim zawodzie czy zajęciu wykorzystują później tę wiedzę z zakresu NLP, wszyscy uczą się czegoś ważnego dla ncnlp siebie – tego, by umieć się cieszyć z życia.

A już samo to nieprawdopodobnie poprawia jakość życia i pozwala być lepszym we wszystkim czym się zajmują.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum