Skuteczne odchudzanie – dieta kapuściana

Prezentowana dieta uważana jest za jedną z najbardziej skutecznych trybów żywienia. Na samym początku warto zaznaczyć, że dieta nie sprawia żadnych skutków ubocznych oraz jest uznawana za jedną z najzdrowszych i najbardziej wydajnych. Dieta kapuściana pozwala na stratę kilku kilogramów w pięć dni.

Sekret tkwi w kapuście, która jest istotnym elementem repertuaru przedstawianego trybu odżywiania. Nie dość, że jest pyszna i dostarcza naszemu organizmowi najważniejsze środki odżywcze, to również posiada bardzo małą ilość kalorii. W 95 gramach niegotowanej kapusty zawartych jest mniej więcej 25 kalorii, co jest prawie niczym. Oczywiście tytułowe warzywo to nie wszystko, czym możemy się żywić – dieta umożliwia jedzenie owoców (nieomalże wszystkie z wyjątkiem tych wysoko-kalorycznych jak banany, preferowane są za to cytrusy) oraz białego mięsa. Można też korzystać z przypraw takich jak czosnek czy pieprz, które pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Reasumując, o ile zależy Ci na stałym spadku diety i nie masz chęci na liczenie kalorii, a co najważniejsze – przepadasz za kapustą, to dieta kapuściana jest rozwiązaniem, nad którym powinieneś poważnie się zastanowić. Nie zapomnij tylko o sile woli – podjadanie słodkich rzeczy oraz tuczącego jedzenia zdoła unicestwić ostateczny efekt twoich działań, dlatego też zanim przystąpisz do diety opracuj swój repertuar posiłków.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum