Śmieszne Filmiki

Masz czas wolny? Nie wiesz jak go wypełnić? Nudzi ci się? Ten problem dotyka coraz większej ilości ludzi. Na szczęście jest strona, która pomoże zwalczyć nudę. Znajdziesz na niej Śmieszne Filmiki, takie jak Włatcy Móch, Czesiek Hydraulik, oraz inne kartony i kreskówki, m.in te z 4fun TV.

Może ci sie wydawać, że trafiłeś na kolejną reklamę strony, jakich w internecie są setki, jeśli nie tysiące. Ale tu się mylisz, bo jest kilka rzeczy, które odróżniają stronę od innych serwisów tego typu. Jest to przede wszystkim treść! Okazuje się, że większość stron tego typu posiada te same filmy, co tysiące innych stron. Co więcej, nie stara się znaleźć czegoś nowego, jedynie powiela to, co znajdzie na innych stronach. Efektem tego jest to, że użytkownicy nie mogą znaleźć w internecie nic ciekawego, lub mają z tym olbrzymi problem.

Jednak wracając do mojej strony, jest to jedna z nielicznych stron w Polsce, która posiada tylko wyselekcjonowane filmiki. Na dzień dzisiejszy jest ich 500, z czego żaden nie znalazł się na stronie przypadkowo. Wśród filmów tych, można odnaleźć m.in kreskówki takie jak Włatcy Móch czy też kartony z 4fun TV jak Czesiek Hydraulik, Generał Italia, Piesek Leszek, a także kabarety i skecze, np Kabaretu Moralnego Niepokoju (KMN), jednej z najbardziej utalentowanych grup kabaretowych w Polsce.

Ciekawymi pozycjami są oczywiście różnego rodzaju przeróbki oraz parodie, szczególnie te, w których użyty został Syntezator Mowy IVONA. Jednak do tego typu twórczości także odnosi się to, co napisałem na temat selekcji filmów. Wybieram tylko te, które są warte uwagi. Nie dodaję filmów, które są plagiatami, lub których pomysły zostały skradzione innym.

Jednak moja strona, to nie tylko tematyka związana ze śmiesznymi filmami. To także wszystko inne czym się interesuję, czyli muzyka trance i house imprezy i eventy, a także gra Counter Strike. Poświęciłem jej zresztą kilka dość sporych działów. Są tam porady dla początkujących, np. korzystanie z broni, oraz ich recoil, a także steam download, i wiele innych rzeczy, przydatnych każdemu graczowi. I początkującemu, i bardziej zaawansowanemu.

Mam nadzieję, że tym krótkim artykułem zdołałem przybliżyć wam tematykę mojej strony, i że sprawi ona, że przez chwilę chociaż zapomnicie o nudzie, czego wam i sobie życzę.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum