„Sprzątanie” – jak znaleźć idealną panią domu (Bydgoszcz)

Praca, brak czasu, choroba, a może po prostu lenistwo; jest wiele powodów dla których ludzie szukają gosposi, pomocy domowej, czy też pani do sprzątania domu lub biura, która będzie dbała o czystość i porządek.

Czy tak łatwo jest znaleźć idealną kandydatkę? W wielu miastach ludzie borykają się z tym samym problemem: poszukują osób chętnych do zajęcia się ich domami lub biurami, jednym z takich miast jest Bydgoszcz.

Przechadzając się jego ulicami, czy tez przeglądając strony w Internecie z drobnymi ogłoszeniami widzimy pełno takich samych ogłoszeń: „praca dodatkowa – mycie okien (Bydgoszcz)”, „zatrudnię osobę do czyszczenia tapicerek (Bydgoszcz)”, „zatrudnię panią – sprzątanie biura – Bydgoszcz” (nasza firma).

Nie dość, że ciężko jest znaleźć osobę, która zajmie się naszym domem czy biurem , to jeszcze ciężej, aby ta osoba spełniała nasze wymagania, które są coraz wyższe.

Spodziewamy się znaleźć tzw. „złota rączkę” i to najlepiej zmotoryzowaną, która zajmie się wszystkim: posprząta, ugotuje, odprowadzi dzieci do szkoły, wyprowadzi pieska na spacer i jeszcze zajmie się ogrodem. Przy takich wymaganiach nie jest dziwne, że mieszkańcy Bydgoszczy, a także innych miast Polski mają problem ze znalezieniem „idealnej pani domu”.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

3 komentarze do “„Sprzątanie” – jak znaleźć idealną panią domu (Bydgoszcz)”

 1. Ola Says:

  Po co szukać 🙂 Lepiej wziąć sprawy we własne ręce 🙂 Każda z nas może być idealną Panią Domu 🙂 Na poradypanidomu.pl wiele informacji jak wysprzątać dom.

 2. Bryliant Says:

  Zgadzam się z Olą! Po co jest jakaś Pani domu? Teraz wynajmuje się do tego firmy sprzątające! Np. we Wrocławiu można wynająć nas:) http://www.bryliant.pl
  Zapraszam serdecznie!

 3. admin Says:

  No nie przesadzajcie z tą autoreklamą

Opinie i komentarze na forum