Szkoła językowa dla firm

Kiedyś język angielski  był tylko językiem urzędowym na obszarach będących we władaniu wielkiego królestwa oraz wśród byłych obszarów zamorskich takich jak Ameryka Północna, obszary afrykańskie oraz Australia i Nowa Zelandia.

Sytuacja międzynarodowa i uwarunkowania się zmieniły, a wraz z nimi popularność i stosowanie języka angielskiego. Od XXw. angielski jest powszechnie uznawany pierwszym uniwersalnym językiem ludności. Język ten stał się źródłem zapożyczeń na prawie całym świecie. Ludzie prawie na całym świecie uczą się języka angielskiego. Bardzo popularną instytucja stała się szkoła językowa (np. jezyk angielski Warszawa)

Obecnie język angielski jest językiem obcym wymaganym w polskich szkołach. Jednak starsze roczniki również chcą podnieść kwalifikacje wybierając kursy Business English. Kursy angielskiego jest to także doskonały ruch dla studentów, którzy chcą uczyć się języka angielskiego na wyższym poziomie niż ma to miejsce na uczelniach. Wydaje się, że jest to bardzo dobry ruch, ponieważ współcześnie korzystanie z języka angielskiego to waży atut na rynku pracy.

Obecnie bardzo popularna jest jakby odmiana języka angielskiego nazywana Business English. Stosuje ona na typowych formułach używanych w biznesie. Prowadzi do zdobycia certyfikatu BEC.Jest to jeden angielskich certyfikatów językowych. W Business English kładzie się duży nacisk na sprawności posługiwania się jęz. angielskim w biznesowych sytuacjach. Certyfikat BEC wystawia University of Cambridge Local Examinations Syndicate, w Polsce reprezentuje go British Council. Egzaminowany musi właściwie rozwiązać 65% zadań.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum