Szkolenia NLP – wolność emocjonalna

Gdy ludzie przechodzą emocjonalny kryzys, często mówimy o nich, że są w złym stanie, w kiepskim stanie. Podobnie używamy tego sformułowania, gdy mówimy o tym, że żeby stawić czoła nowym wyzwaniom i dostrzegać możliwości, trzeba być w dobrym stanie. Co to znaczy, że jesteś w określonym stanie i w jaki sposób możesz zacząć na to wpływać dzięki NLP czyli technikom uczonym na szkoleniu NLP – Neurolingwistycznego Programowania?

Twój wewnętrzny stan to wszystkie myśli, które Ci towarzyszą w danym momencie oraz procesy fizjologiczne zachodzące w Twoim organizmie. W każdym momencie, choć możesz nie zdawać sobie z tego świadomie sprawy, tworzysz w swoim umyśle obrazy, dźwięki i towarzyszą Ci odczucia kinestetyczne. Twoje myśli wpływają na Twoją fizjologię i na odwrót, ponieważ obie te sfery są silnie połączone. Na szkoleniu NLP możesz się szybko nauczyć, w jaki sposób za pomocą drobnych zmian w programowaniu myślenia możesz skutecznie wpływać na swoje emocje i stan.

I wiesz pewnie, że ten Twój wewnętrzny stan podlega nieustannym zmianom w sposób niejako naturalny. Dzieje się to co chwilę, a kiedy zmienia się stan, masz wrażenie, że zmienia się cały świat dookoła Ciebie. I pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak duży wpływ ma to na Twoje zachowanie, działania i rezultaty, które osiągasz w zależności od swojego stanu. A gdybyś tak potrafił zaraz po szkoleniu NLP zastosować na sobie szereg technik NLP , dzięki którym będziesz umiał wprowadzić się w stan na przykład motywacji, kreatywności, stan dostępu do wszystkich użytecznych w danym kontekście zasobów?

Jedną z technik NLP , której możesz się nauczyć na szkoleniu NLP są kotwice. Kotwicą w NLP nazywany jest bodziec, który jest połączony z określonym stanem fizjologicznym i który go wyzwala, dzięki czemu możesz mieć w dowolnym momencie dostęp do niego.

Naturalnie pojawiające się w życiu kotwice to na przykład ulubiony zapach, który przenosi Cię do miłego wspomnienia i wprowadza w tamten dawny stan, ulubiona piosenka, zapach, zdjęcie ukochanej osoby i wiele innych. Na szkoleniu NLP możesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzać się w określony, wybrany przez siebie stan, jak na zawołanie. Jak za naciśnięciem guziczka. Czy już zauważyłeś, jakie to byłoby użyteczne dla Ciebie, gdybyś w każdym momencie mógł się czuć dokładnie tak jak chcesz?

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum