Technika grzewcza – sklep

Pragnę dzisiaj zaproponować Państwu zakupy przez internet w branży nieco mniej popularnej niż RTV lub AGD. Mianowicie w branży technika grzewcza.

W sklepie internetowym www.fuego.pl można kupić kotły, grzejniki, zestawy solarne a wkrótce także pozostałe elementy instalacji co.

Realizacją dostaw zajmuje się firma spedycyjna. Zamówienia są realizowane na terenie kraju. Piece centralnego ogrzewania które są dostępne od ręki bywają wysyłane nawet w dniu zamówienia. To samo dotyczy grzejników. Transport zestawów solarnych jest troszkę bardzie skomplikowany i wymaga specjalnego pakowania więc tutaj na wysyłkę czeka się troche dłużej.

To śmiałe połączenie Technika grzewcza i sklep inetrentowy jest możliwe do zrealizowania. Pomimo tego, że przesyłki często ważą kilkaset kilogramów. Znane marki ktore oferuje sklep Fuego to na przykład Zębiec, Sas, Viadrus, Taurus, Ferroli, DeLonghi czy też Hewalex. Ciekawym produktem jest Viadrus Ling DUO potężny kocioł z zasobnikiem na eko-groszek. To rozwiązanie łączy w sobie wygodę zbliżoną do piece gazowego lub olejowego z niskimi kosztami eksploatacji. Praktycznie każdy z liczących się producentów piecy grzewczych ma w swojej ofercie kotły z podajnikiem.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum