Tłumacz przysięgły języka rumuńskiego BTE, Warszawa, cała Polska!

Tłumacz przysięgły języka rumuńskiego

Język rumuński jest używany w Rumunii, Mołdawii, na Ukrainie, Węgrzech, Bułgarii, Serbii. Duże społeczności rumuńskojęzyczne istnieją w Kanadzie, USA Izraelu Australii Niemczech a nawet Polsce, głównie dzięki migracjom po I i II wojnie światowej. Również upadek bloku komunistycznego spowodowały falę migracji, zwłaszcza do krajów o kulturze romańskiej.

    Wykonujemy tłumaczenia na terenie całego kraju:

Tłumaczenia przysięgłe:

– Nip
– KRS
– REGON
– Dokumenty samochodowe
– Dokumenty sądowe
– i inne

Tłumaczenia pisemne:

Wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne, z każdej specjalizacji. Oczywiście wąsko specjalistyczne dziedziny (prawo medycyna ekonomia etc.) po konsultacjach ze specjalistą.

Tłumaczenia symultaniczne:

Tłumaczenie symultaniczne wymaga od tłumacza bardzo dobrego przygotowania. Tłumaczenie to odbywa się w kilkuosobowych zespołach (najczęściej dwie lub trzy osoby), w specjalnej (dźwiękoszczelnej kabinie).

Tłumaczenia konsekutywne:

Tłumaczenie konsekutywne to tłumaczenie z pewnym opóźnieniem bowiem najpierw wypowiada się mówca dopiero później jego mowę przekłada na dany język tłumacz.
Tutaj również dopuszcza się tłumaczenia w zespołach kilkuosobowych.

Tłumaczenia szeptane:

Tłumaczenie szeptane jest odmianą omawianego już tłumaczenia symultanicznego. Odbywa się bez właściwego sprzętu technicznego.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum