Uwodzenie mężczyzn

7% całej komunikacji to słowa, które wypowiadamy

38% ton głosu, tempo mówienia, barwa

55% mowa ciała – mimika, wyraz oczu, mikro-ruchy twarzy, napięcie mięśni, tempo i głębokość oddychania, tempo ruchów, gestykulacja, kolor skóry, źrenice i wiele innych, nawet puls na nadgarstku, który jest podświadomie odbieraną informacją o zmianach stanu emocjonalnego drugiej osoby.

Wszyscy mamy zdolność podświadomego odczytywania i rozumienia komunikacji niewerbalnej, choć świadomie nie zdajemy sobie sprawy z tego. Na poziomie świadomym interpretujemy to dzieląc ludzi, z którymi się komunikujemy na tych, przy których czujemy się dobrze, którym ufamy i których lubimy oraz na tych, których darzymy przeciwnymi uczuciami.

Uwodzenie mężczyzn to nie tylko sztuka nawiązania pierwszego kontaktu, pokazania w sposób niewerbalny zainteresowania jego osobą, tak by podjął inicjatywę. Dzięki szkoleniom NLP (neurolingwistyczne programowanie) dla kobiet, każda pani może się nauczyć, jak uwodzić swojego partnera również w trwałym związku i w jaki sposób budować dobre relacje.

O tym, jakie komunikaty niewerbalne wysyłamy innym ludziom, decyduje nasz wewnętrzny stan, nasze emocje.

Jak możesz dowiedzieć się na szkoleniu NLP, w komunikacji dwojga ludzi następuje sprzężenie zwrotne: Twój stan wywiera wpływ na stan osoby, z którą się komunikujesz i na odwrót – otrzymujesz z powrotem niewerbalną odpowiedź, która z kolei wpływa na Twój stan. Dlatego, ponieważ wzajemnie na siebie wpływacie i nadajecie określony kierunek, w którym obydwoje podążacie, metodą, dzięki której poprowadzisz drugą osobę w kierunku użytecznym dla siebie jest rozpoczęcie od siebie samej (w przypadku mężczyzn od siebie samego oczywiście). Od własnego wewnętrznego stanu. I, jak w każdym działaniu, również wtedy, gdy jest nim uwodzenie mężczyzn, należy w każdym procesie komunikacji wyznaczyć sobie cel, wiedzieć, gdzie chce się dotrzeć i w jaką stronę podążać, i mieć ten cel ciągle na uwadze.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Uwodzenie mężczyzn”

  1. Bożena Says:

    Czy są organizowane takie szkolenia w Lublinie? Gdzie mogłabym uzyskać takie informacje?

Opinie i komentarze na forum