Atrakcyjność to atut

Istnieją dowody naukowe na to, że umiejętne wywieranie wpływu na rozmówców, zdolność do przyciągnięcia ich uwagi oraz wzbudzenia zainteresowania sobą samym jest przydatne i bardzo użyteczne w wielu różnych dziedzinach życia, począwszy od biznesu, handlu, poprzez stosunki w życiu codziennym po budowanie dobrych relacji z płcią przeciwną.

Dowody te powstałe na podstawie badań psychologów i socjologów wskazują, iż osobom uznawanym przez społeczeństwo za atrakcyjniejsze niż inne żyje się łatwiej. Są postrzegane często jako bardziej inteligentne, dobre, uczciwe, łatwiej im znaleźć dobrą pracę, a co za tym idzie, również często więcej zarabiają. Nawiązują również łatwiej kontakty z płcią przeciwną, co owocuje większą ilością przyjaźni i luźniejszych znajomości.

Ale czy wiemy, co tak naprawdę sprawia, że jedne osoby są postrzegane jako atrakcyjne, a inne nie?

Jeżeli jesteś kobietą i dotychczas postrzegałaś siebie jako mniej atrakcyjną, masz teraz okazję poznać tę wiedzę oraz nabyć umiejętności, które zwiększą Twoją atrakcyjność, ponieważ okazuje się, że jest to umiejętność, której można się uczyć. Szkolenia NLP dla kobiet służą ukazaniu uczestniczkom, w jaki sposób można sprawić, by inni ludzie postrzegali je za pociągające i interesujące.

Zastanawiając się nad tym, czy faktycznie można się tego nauczyć, zauważ, że naukowcy odkryli, że bycie atrakcyjnym jest związane nie z urodą, ale z pewnego rodzaju wewnętrznym magnetyzmem i charyzmatycznymi właściwościami.

Kursy te, przeznaczone oczywiście wyłącznie dla kobiet, opierają się na NLP czyli neurolingwistycznym programowaniu i noszą nazwę Uwodzenie mężczyzn, Pojęcie to jest jednak rozumiane w szerokim aspekcie. Nie tylko w sensie uwodzenia podczas pierwszej randki czy spotkania, ale również w stałym i długoletnim związku oraz w kontaktach o charakterze innym, niż życie prywatne.

Uczestniczki uczą się dwukierunkowo – technik NLP zwiększających poczucie atrakcyjności oraz metod wywierania wpływu na podświadomość drugiej osoby.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum