Uwodzenie

Jeśli jesteś mężczyzną, lepiej nie czytaj tego tekstu. Jeśli jesteś kobietą, przeczytaj koniecznie!

Jak uwieść mężczyznę? – pytanie na pozór bardzo proste i większość kobiet może się żachnąć „No jak to, jak? Przecież nie ma nic prostszego!”. Hmm… no tak, ale ja nie o to pytam. Jeśli rozwinę to pytanie, zrozumiesz:

Jak zdobyć wymarzonego mężczyznę, nie tylko w sensie intymnym, ale przede wszystkim emocjonalnym? Jak sprawić, by on myślał o Tobie gorączkowo przez cały czas? Jak doprowadzić go do stanu, w którym nie będzie widział poza Tobą świata, straci dla Ciebie głowę, a jego serce i umysł będą tak opanowane przez Ciebie, że będzie w stanie zrezygnować z meczu, kolegów (!!!), i to z własnej woli, po to, by spędzać czas przy Tobie? I wreszcie, co zrobić, by zbudować z nim wspaniały związek, w którym cały czas będziesz umiała podsycać żar i jego namiętność, i pragnienie?

Z pomocą każdej kobiecie przychodzi tutaj szkolenie NLP – Uwodzenie mężczyzn – tylko dla kobiet czyli sekrety NLP wyłącznie dla kobiet

Pewnie słyszałaś wielokrotnie powiedzenia, czasem zatrważające dla kobiecej wrażliwości i potrzeb, że:

  • wszystkim facetom chodzi tylko o jedno
  • mężczyźni wykorzystują kobiety, a potem odchodzą
  • jesteśmy z różnych planet i nigdy się nie uda dogadać kobiecie i mężczyźnie

i tym podobne, w których można dostrzec pewne prawidłowości i wyciągnąć wniosek, że te teksty, wyrażające określone przekonania, to prawda. Ale to jest jedna strona medalu, czyli prawdy.

Druga strona jest taka, że kobiety tak naprawdę same prowokują takie zachowanie mężczyzn i takie koleje losu swoich związków, popełniając od wieków te same błędy w postępowaniu z mężczyznami. Powtarzają z precyzyjną dokładnością te same nieskuteczne schematy, doprowadzając wielokrotnie w swoim życiu do takiego samego efektu: albo on odchodzi, albo zdradza, albo „ucieka” w pracę i kontakty z kolegami już w trakcie trwania związku, albo oddala się z czasem i traci czułość dla swojej żony i wszystko jest dla niego ważniejsze, niż kobieta, którą poślubił.

Jak uniknąć tego, co zdarzyło się tylu kobietom przed Tobą?

Na szkoleniu NLP z uwodzenia mężczyzn kobiety dowiadują się, co robić i czego absolutnie nie robić, by zmienić ten schemat. Jak z nim rozmawiać, by pałał pragnieniem przez cały czas. Jak wywierać na niego wpływ i zachowywać się tak, by jednym z najważniejszych celów jego życia było przyciąganie Twojej uwagi i jak sprawić, by po wielu latach on starał się o Ciebie tak, jak w pierwszych romantycznych dniach Waszych spotkań.

Możesz się na tym szkoleniu NLP również dowiedzieć, jak ominąć jego kody zabezpieczające, które każdy mężczyzna posiada oraz lęki, które każą mu czasem postępować w niezrozumiały dla kobiety sposób. Poznasz również szereg technik NLP, dzięki którym podniesiesz swoją atrakcyjność, nie tylko w oczach tego wybranka oraz wzmocnisz poczucie własnej wartości, co jest niezbędnym warunkiem szczęścia w miłości i związku.

I niezależnie od tego czy dopiero czekasz na swojego wymarzonego idealnego mężczyznę, czy jesteś w okresie narzeczeństwa, czy też kilka lat po ślubie, szkolenie uwodzenia mężczyzn może dokonać radykalnej zmiany w Tobie, Twoim życiu i związku, już istniejącym lub przyszłym. Nauczysz się po prostu prawdziwej kobiecej mądrości i wolności emocjonalnej oraz umiejętności budowania związku, który będziesz potrafiła kontrolować i współkształtować.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Uwodzenie”

  1. natalia Says:

    czy istnieje możliwość odbycia kursu uwodzenia mężczyzn „sekrety NLP wyłącznie dla kobiet”, który Państwo proponujecie przez internet?? Mieszkam w Wielkiej Brytanii i taka forma byłaby dla mnie najlepsza.
    Pozdrawiam Natalia

Opinie i komentarze na forum