Volkswagen Bank

Marka Volkswagen kojarzy się wam wszystkim zapewne z samochodami, a to głównie z tego względu, że Volkswagen Bank, nie jest jeszcze marką, aż tak doskonale znaną. Volkswagen Bank działa w Polsce od 1998 roku, tak więc trudno oczekiwać, by bank w tak krótkim czasie zdołał zdobyć znaczące zainteresowanie.

Volkswagen Bank specjalizuje się przede wszystkim w ofertach kupna samochodu poprzez leasing, kredyty, ale również i oferowanie ubezpieczeń przeróżnej postaci. W ostatnich latach Volkswagen Bank zaangażował się również dosyć mocno w bankowość elektroniczną, która przecież jest teraz poważnym elementem rywalizacji pomiędzy poszczególnymi bankami.

Volkswagen Bank zaproponował potencjalnym klientom konto internetowe pozbawione opłat, czyli dokładnie takie jakiego klienci oczekują. Darmowe przelewy, darmowe prowadzenie, darmowe wpłaty i wypłaty – to parametry, które w Polsce zaczynają już być standardem. Mało tego – banki oferują nawet dodatkową gotówkę dla każdego klienta, który będzie aktywnie prowadził konto. Volkswagen Bank stara się dopasowywać do tych wymagań rynkowych i dzięki temu głównie oferta staje się niezmiernie atrakcyjna. Volkswagen Bank zyskuje coraz lepsze opinie co świadczy o tym, że bank obrał właściwą drogę rozwoju.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum