Wczasy w Turcji

Turcja od wielu lat uznawana jest jako jeden z najważniejszych kierunków turystycznych wybieranych przez Polaków. Z jakich przyczyn wybieramy akurat to miejsce? Czym Turcja przewyższa inne kraje Europy czy Afryki?

Co powoduje, że to właśnie do Turcji zawozimy setki tysięcy polskich złotych? Przyczyn można doszukiwać się wielu…Kluczowe są oczywiście koszty. Właściwie tylko Tunezja może zagwarantować turystom wypoczynek na takim samym poziomie co Turcja przy dokładnie tych samych kosztach. Wczasy w Turcji to przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny. Nawet w pełnym sezonie można spędzić tam bardzo atrakcyjne wakacje z wyżywieniem all inclusive, w nowoczesny hotelu za 1500 złotych! To właśnie powoduje, że tak cenimy Turcję.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na jakość wypoczynku, która  w przypadku Turcji jest znacznie lepsza niż ma to miejsce w innych krajach przy zbliżonych kosztach. Właściwie cenowo wyłącznie Tunezja zbliża się  do tego miejsca, lecz jakość wypoczynku w Tunezji nie jest na należytym i zbliżonym poziomie do tego w Turcji. Kolejny ogromny plus Turcji to rewelacyjne warunki w licznych kurortach. Szczególnie godne uwagi są takie miejscowości jak Oludeniz, które położone jest na terenie parku narodowego, a także Kusadasi – nie wielka miejscowość na Riwierze Turckiej. To wszystko powoduje, że Turcja była, jest i zapewne  w nadchodzących latach będzie jednym z ulubionych wakacyjnych krajów wybieranych przez Polaków.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum