Wille w Konstancinie

Dzięki temu, że Konstancin posiada status miejscowości uzdrowiskowej, jego atrakcyjność wzrosła i cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród ludzi, którzy pragną odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i oddychać świeżym oraz zdrowym powietrzem.

Wille w Konstancinie, które powstały dzięki inwestycjom włocławskiej firmy Budizol, charakteryzują się przede wszystkim oryginalnością, nowoczesnością oraz ekskluzywnością. Osiedle wspaniałych rezydencji o zasłużonej nazwie La Perle (są to jedyne tego rodzaju wille w Konstancinie) zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Każda posiada własny ogródek, który będzie idealnym miejscem na odpoczynek po ciężkim dniu pracy oraz na spotkania z przyjaciółmi w ciepłe letnie wieczory.

Oprócz osiedla La Perle, firma Budizol oferuje wille (w Konstancinie jest tylko jedna tego typu) w budynku pn. Konstancin Park. W owej rezydencji znajdują się cztery bardzo przestronne (120m2 powierzchni) dwupoziomowe apartamenty. Budynek charakteryzuje się wielkimi oknami, przez które można podziwiać przepiękną przyrodę (w pobliżu budynku rośnie wiele przepięknych, zabytkowych drzew).

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum