Wizytówki

Wizytówka z danymi osobistymi, z bezpośrednim kontaktem do danej osoby, pracownika, prezesa firmy to element identyfikacji wizualnej, który najczęściej się używa. Dajemy wizytówki podczas spotkań oficjalnych, przypadkowych, poznając nowe osoby i załatwiając nowe kontrakty.
Skuteczna wizytówka firmowa to taka, która zapada w pamięć już od pierwszego wzięcia jej w dłoń. Wyróżnia się papierem, kształtem, nadrukiem, kolorami. Wizytówka z grubego, cięższego papieru od razu sugeruje, że jej właściciel zapłacił za nią więcej, czyli jest godny zaufania i na pewno jego usługi są na wysokim poziomie. Wizytówka osoby kreatywnej też mówi o jej właścicielu – kolorami, formą, zestawieniami czcionek. Dobra wizytówka, dobrana do branży, zaprojektowana spójnie z całą identyfikacją wizualną firmy zaczyna sprzedawać sama!

Podstawowa zawartość wizytówki to logo firmy, imię i nazwisko jej właściciela, bezpośredni kontakt telefoniczny i emailowy.

Zanim zamówisz profesjonalny projekt wizytówki firmowej, zapoznaj się z przykładowymi realizacjami firmy zajmującej się ich projektowaniem.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum