Wypożyczalnie samochodów i rynek wynajmu samochodów – Polska i reszta świata

Nazwa firmy: Tani-Wynajem.pl
Branża: Wypożyczalnie Samochodów
Strona firmy: http://tani-wynajem.pl

Opis:
Wiadomo, iż jednym z najpopularniejszych momentów kiedy decydujemy się na wypożyczenie samochodu jest nasz upragniony od dawna urlop. Jeżeli udajemy się w podróż samolotem co ostatnimi czasy jest coraz bardziej praktykowane przez Polaków chcemy obok odpoczynku i relaksu na plaży wykorzystać czas na zwiedzenie i zobaczenie wielu ciekawych miejsc jakie oferuje nam region, który odwiedzamy. Warto wtedy przejrzeć co może nam zaoferować wypożyczalnia samochodów gdyż posiadanie czterech kółek da nam obok komfortu podróżowania również możliwość poznania miejsc, do których normalnie nie mielibyśmy okazji dojechać.

Obok takich praktyk wiadomo jeszcze, że z usług wynajmu samochodów skorzystają ludzie, którym przykładowo zepsuł się samochód a muszą załatwić sporo spraw – wtedy komunikacja lokalna lub regionalna po prostu odpada.

Również wśród klientów wypożyczalni samochodów znajdziemy firmy – decydują się one zazwyczaj na krótkoterminowy wynajem samochodów dla swoich pracowników, gdyż w ostatecznym rachunku ekonomicznym wydaje się to być opcją tańszą niż kupno nowego samochodu.

Na polskim rynku działa wiele firm, które oferują wspomniane wyżej usługi. Jedną z nich jest wypożyczalnia samochodów DigiCar Tani Wynajem Samochodów oferująca szeroką gamę aut w zależności od potrzeb naszych klientów. Wyszukamy dla Państwa oferty spośród ponad 450 współpracujących z nami wypożyczalni samochodów i to nie tylko na rynku polskim ale również w zagranicznych lokalizacjach. Z nami możecie Państwo wypożyczyć samochód w ponad 12 000 lokalizacji na całym świecie dzięki czemu nie musicie martwić się czy uda się wam znaleźć lokalny oddział – wszystko można załatwić poprzez naszą stronę.

Możecie Państwo wybrać interesującą Was kategorię samochodu a tych jest naprawdę wiele – od wersji mini, poprzez auta ekonomiczne, klasy średniej aż do bardzo komfortowych aut. Dodatko jeśli planujecie wynajęcie samochodu dla większej ilości osób istnieje również możliwość skorzystania z aut klasy SUV lub Vanów.

Proces wyszukiwania jest bardzo prosty – wpisujecie Państwo lokalizację, w której chcecie odebrać auto i lokalizację gdzie planujecie je oddać, okres na jaki planujecie wynajem a potem w ciągu kilku sekund my przedstawimy oferty z interesującej Was kategorii. Jeżeli jesteście zainteresowani jedną z ofert rezerwacja odbywa się on line a potem auto będzie na Was czekało w wybranej lokalizacji.

Jeżeli chodzi o rynek wynajmu w Polsce to ceny są jeszcze dość wysoki aczkolwiek wypożyczalnie notują 20 procentowy wzrost liczby klientów z każdym rokiem co daje nadzieje na spadek cen. W porównaniu do rynków zagranicznych my jeszcze tutaj raczkujemy ale skoro np. na zachodzie takie usługi się przyjęły a tendencja w Polsce jest wzrostowa – przyjmą się także u nas w kraju.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum