Zakopane noclegi i kwatery

Zakopane to chyba jedno z najbardziej odwiedzanych większych miast w czasie różnych świąt w Polsce. Na przykład kiedy zbliża się słynny Sylwestra właściciele kwater w Zakopanem odbierają masę telefonów.
Czy może i Ty doświadczyłeś tego sam, próbująć na ten czas wynająć jakieś zakwaterowanie w Tatrach. Nie jest to łatwa, a ostatnio okazuje się, że pomimo coraz większej biedy w Polsce do Zakopanego zajeżdża coraz więcej ludzi. Ostatnie lato i wszystkie weekendy to udowodniły.
Czasami zastanawiamy się tutaj na miejscu w gronie przyjaciół jak to jest, że ludziom chce się przyjeżdżać w takie strony w takim czasie, stać w kolejkach, poszukiwać miejsca do zaparkowania. Ja takich ludzi podziwiam, że ze zgiełku swojego miasta przyjeżdżają do jeszcze większego tłoku.
Zobaczymy jak będzie w tym roku. Sylwester coraz bliżej. Pewnie już szykujecie się na wypad do Zakopanego. Jeśli szukacie kwatery lub innego noclegu pośpieszcie się – wiele z nich już zajętych od wakacji. Ludzie po wpłacali zaliczki i tylko czekają, kiedy rozpocznie się ta upragniona ostania noc tego roku.

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Zakopanem

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum