Zwierzakowo – karmy dla psów i kotów

Nazwa Firmy: Zwierzakowo
Adres: ul. Jasielska 8c, Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Branża: Artykuły zoologiczne
Tel. 061 664 99 90
Oferta: Karmy dla psów i kotów

Witam serdecznie,
Ofertą internetowego sklepu zoologicznego Zwierzakowo.pl są markowe karmy dla psów i kotów. Tym co odróżnia nas od sklepów realnych jest szeroki wybór profesjonalnych produktów, które pozwolą zadbać Tobie o dobrostan Twojego pupila. W ofercie posiadamy ponad 40 marek pokarmów, których nie znajdziesz w zwykłym sklepie.
Szerokiemu gronu klientów oferujemy produkty, które do tej pory były dostępne jedynie dla hodowców zwierząt rasowych. Teraz możesz kupić je także i Ty korzystając z wygodnej i darmowej dostawy kurierem na terenie całej Polski.
Dzięki dobrym kontaktom z dostawcami oraz dużym obrotom, jakie wykonuje nasza firma możemy naszym klientom zaoferować bardzo atrakcyjne ceny – żywienie pupila wysokiej jakości karmami nie będzie oznaczało wyższych kosztów.
Celem, który sobie stawiamy jest przekonanie jak największej ilości właścicieli psów i kotów, do przestawienia swoich zwierzaków na pełnowartościowe, bogate w składniki odżywcze karmy. W związku z tym niedawno otworzyliśmy na naszych stronach profesjonalny portal zoologiczny. Znajdziesz w nim wiele cennych porad z zakresu żywienia, a także dbanie o zdrowie swojego pupila.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Twój zwierzak na pewno to doceni.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum